IMPORT USA

IMPORT AUT Z USA

SPROWADZANIE SAMOCHODÓW ZE STANÓW

JAK KUPIĆ AUTO Z USA

Wybór odpowiedniego AUTA

Istotnie najważniejszym krokiem jest określenie jakiego auta szukamy. Ofert są tysiące i jest w czy wybierać, niewątpliwie każdy znajdzie coś dla siebie. Klasyczne krążowniki szos, MUSCLE CAR’Y, sportowe coupe, rodzinne suvy, terenówki, hybrydy, auta elektryczne. Codziennie pojawiają się setki nowych aut w ofercie domów aukcyjnych każdy może znaleźć auto dla siebie. Import aut z USA jest bezsprzecznie korzystną opcją dla osób szukających inwestycji. Głownie auta zabytkowe.

Sprowadzenie samochodu z USA nie może obyć się bez sprawdzenia historii pojazdu. W związku z tym, gdy wyszukamy odpowiedni egzemplarz weryfikujemy historię pojazdu pod względem wcześniejszych przygód auta, oraz przeszłości serwisowej za pomocą raportów takich jak EPICVIN lub CARFAX.

Kwota licytacji, kaucja i podpisanie umowy

Przed przystąpieniem do licytacji określamy kwotę maksymalną za jaką licytujemy auta. Posiadamy dostęp do historycznych cen aut, dlatego też wiemy ile mniej więcej wyniesie kwota licytacji. Oczywiście wszystko zależy od stopnia i rodzaju uszkodzeń. Im większe uszkodzenia tym mniejsza potencjalna cena zakupu auta. Doradzamy oraz sugerujemy, czy dana kwota pozwoli wygrać aukcję. Oczywiście robimy analizę kosztów łącznych w przypadku wygrania licytacji. Określamy to jako cena auta w POLSCE bez akcyzy. Przed licytacją podpisujemy umowę w dwóch egzemplarzach (po jednym egzemplarzu dla każdej ze stron). Po podpisaniu umowy wymagamy wpłatę kaucji w wysokości 10 % maksymalnej ceny za jaką mamy kupić auto. Jest to forma zabezpieczenia ze względu na potencjalną rezygnację z zakupu przez klienta.

Zapłata za Auto

Po wygraniu aukcji kupujący jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za auto łącznie z kosztami aukcyjnymi. Czas na tę operację wynosi dwa dni. Radzimy nie przekraczać tego terminu, ponieważ w rezultacie mogą zostać naliczone niepotrzebne koszty dodatkowe za zwłokę zapłaty za samochód. Przelew należy dokonać na wskazane przez nas konto bankowe.

TRANSPORT – LOGISTYKA

Po zaksięgowaniu przelewu za auto następuje cała operacja logistyczna związana z transportem. Samochód zostanie przewieziony do jednego z portów w New Jersey, SAVANNAH, HOUSTON, INDIANAPOLIS gdzie zostanie zapakowany do kontenera i wyruszy w podróż morską. Dostarczamy pojazdy do portów w Niemczech (Bremerhaven), Polsce (Gdyni) lub do Holandii. Zostaje odprawa celna i transport auta pod wskazany adres w Polsce.

Formalności

W celu zarejestrowania auta należy dopilnować kilku formalności. Wnioskując: zamawiamy rzeczoznawcę w celu weryfikacji stanu technicznego auta. Dokumenty od auta wymagają tłumaczenia na język Polski. Opłata akcyzy i tutaj opinia rzeczoznawcy jest niezbędna, gdyż pozwoli nam to zaoszczędzić kilka ładnych złotych. Zostaje naprawa auta oraz rejestracja. Sprowadzanie aut z USA trwa około 8 tygodni od dnia wylicytowania pojazdu.

IMPORT AUT Z USA JEST PROSTSZE NIŻ MYŚLISZ

FLAGA USA IMPORT

Jesteśmy profesjonalnym Importerem Aut z USA, dlatego też dzięki nam import aut z usa jest bardzo prosty.

Kupujemy wszystkie rodzaje samochodów z największych domów aukcyjnych.

Nasze doświadczenie pomoże Państwu wybrać odpowiednie auto. 

Oferujemy pomoc w odszukaniu odpowiedniego auta według indywidualnych preferencji klienta.

Pomagamy na każdym etapie transakcji.

Sprowadzenie auta z rynku Amerykańskiego jest o wiele korzystniejsze i zdecydowanie tańsze niż kupno auta z rynku Europejskiego. Istotnie samochody są lepiej wyposażone, w lepszym stanie technicznym i niewątpliwie są o ok. 40-50 % tańsze.

Dla wyjaśnienia przedstawiamy Państwu import auta z USA w kilku krokach. Pomagamy klientom w zakupie wymarzonego auta.

FLAGA USA IMPORT

Sprecyzuj jakiego typu samochodu szukasz, bez wątpienia możesz liczyć na naszą pomoc.

 

Usa faktura importu

UMOWA I KAUCJA

Przed aukcją określamy cenę maksymalną do jakiej możemy licytować auto z USA. Podpisujemy umowę oraz wymagana jest wpłata kaucji.

aukcja usa

W związku z wygraną licytacją zobligowani jesteśmy do zapłaty za auto wraz z prowizją domu aukcyjnego w ciągu dwóch dni roboczych. 

 

Transport aut z usa

Kierowca odbiera auto i przewozi je na nasz plac.

Transport USA FRACHT IMPORT

W wyniku dostarczenia auta na nasz plac auto zostaje zapakowane do kontenera, gdzie czeka go podróż do wybranego portu w Niemczech, Polski lub Holandii.

 

Podatki vat cło 10% 19%

OPŁATY CELNE

Podczas odprawy celnej musimy uregulować koszty związane ze cłem oraz podatkiem VAT.

Sprowadzanie aut z usa transport

Auta kupione przez naszych klientów transportujemy na terenie całego kraju.

 

Naprawa auta z usa

Na koniec pozostaje naprawa auta oraz rejestracja przez nowego właściciela.

AUKCJE ISA IMPORT Z USA

Z NAMI IMPORT AUT Z USA JEST BARDZO KORZYSTNY

IMPORT AUT Z USA REALNY KOSZT SPROWADZENIA AUTA

Najprostszym dla klienta sposobem obliczenia kosztów importu jest skontaktowanie się z nami w celu omówienia szczegółów. Odpowiadamy szybko na wszystkie pytania. Cena głównie zależy od kwoty licytacji oraz lokalizacji samochodu na aukcji. Godnym uwagi jest fakt że, współpracujemy z największymi firmami przewozowymi w Stanach, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować klientom najniższe ceny transportu na rynku. Warto dodać że, import z naszą firmą jest najtańszą opcją dla klienta, ze względu na fakt, że nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat po drodze. Nie ma żadnych kosztów ukrytych.

OPŁATY ZWIĄZANE Z IMPORTEM AUT Z USA

Opłaty

Przed przystąpieniem do licytacji należy skontaktować się z nami w celu ustalenia szczegółów zawarcia umowy. Co ważne nie licytujemy pojazdów bez otrzymania kaucji.

Prowizja domu aukcyjnego wynosi od 500 do 900 USD

CŁO:

10 % SAMOCHÓD OSOBOWY

6 % MOTOCYKL

0 % AUTO ZABYTKOWE

VAT:

19 % W przypadku dostarczenia auta do NIEMIEC

23 % W przypadku dostarczenia auto do Polski oraz na firmę

7 % Auto zabytkowe

Akcyza :

3.1 % dla auta do 2,0 l pojemności

18.6 % dla auta powyżej 2.0 l pojemności

Opłaty po dostarczeniu auta do portu to 400 EURO. Dla wyjaśnienia jest to koszt odprawy celnej oraz rozładunku auta z kontenera.

Bez wątpienia mamy najniższe ceny kosztów transportu lądowego auta po USA (Cena zależy od lokalizacji auta).

Nasze ceny zaczynają się od 150 USD! Średni koszt to 500 USD

Koszt transportu MORSKIEGO (FRACHTU)

uśredniony koszt 400-800 USD

Porty z których wysyłamy auta z USA do Europy

NEWARK (New Jersey)

SAVANNAH (GEORGIA)

HOUSTON (TEKSAS)

INDIANAPOLIS (INDIANA)

MONTREAL CANADA

W celu uniknięcia dużych kosztów transportu, sugerujemy szukać aut w jak najbliższych odległościach od wymienionych portów.

Transport AUTA pod wskazany adres w POLSCE od 1200 do 1500 zł

Za kompleksową usługę IMPORTU auta z USA pobieramy prowizję :

Koszt zlecenia kupna Auta z USA wynosi 3000 zł

Godne uwagi jest to, że dla stałych klientów przewidziane % rabaty %

Wbrew pozorom cała procedura jest bardzo prosta. Czas oczekiwania na samochód od 6 do 8 tygodni. Oczywiście kontener z autem jest monitorowany, dzięki czemu zapewniamy Państwu możliwość stałej obserwacji lokalizacji pojazdu.

OFERUJEMY:

AUKCJE USA - IMPORT AUT Z USA

ADRES

Pruszków, Plac Mechaników 1

TELEFON

+48518664231

EMAIL

biuro@aukcjeusa.pl

Import aut z usa
Przewiń do góry